Gizlilik ve Kullanım Sözleşmesi

Organizasyon.com.tr olarak müşteri ve site kullanıcılarının gizliliği ve güvenliğine önem veriyoruz. İşbu belgede geçen ‘kullanıcı’ sitemize kayıt olan, gezen ve faydalanan kişileri anlatacaktır. Web sitemizin ziyaret edilmesi sırasında otomatik olan veya olmayan yöntemlerle kaydettiğimiz ve elektronik olarak bizimle paylaştığınız kişisel verileriniz, öncelikle taleplerinizin yerine getirilmesini temin edebilmek, daha sonra ise Organizasyon.com.tr olarak size daha iyi hizmet sunmak amacıyla kullanılacaktır.

Kullanıcılarımıza ait kişisel veriler dahil olmak üzere tüm bilgiler müşteri ve site kullanıcılarının onayı olmaksızın, ilgili yasal mevzuat hükümlerinin öngördüğü biçimde bu bilgilere erişme yetkisi olan yasal kurumlar ve yetkililer hariç olmak üzere üçüncü taraflarla paylaşılmamaktadır.

Fiyat teklifi formunu dolduran kullanıcılar, fiyat teklifi istedikleri firma ile iletişim bilgilerinin paylaşılmasını kabul ederler. Organizasyon.com.tr  sitede bulunan fiyatların ve bilgilerin doğru ve tam olmamasından kaynaklanan problemlerden sorumlu değildir.

Organizasyon.com.tr gizlilik ve veri koruma prensiplerini güncel tutmak ve ilgili mevzuata uygun hale getirmek için Gizlilik Politikasında önceden haber vermeksizin değişiklikler yapma hakkını saklı tutar. Gizlilik Politikasını değiştirmeye karar verdiğimiz takdirde, değişen politika web sitemizde ilan edilecektir.